דרושים נהגים ללא ניסיון

שוק העבודה חם לנהגים

תחום העבודה של רכב ונהיגה הוא תחום גמיש מאוד למחפשי העבודה, מכיוון שקיים מגוון עצום של משרות שונות לנהגים בעלי רשיונות שונים אפשר תמיד למצוא עבודה בצורה אמינה ומהירה בשוק.

עבודות כגון נהגי חלוקה, נהגי רכב כבד, נהגי אוטובוסים, נהגי שינוע, נהגי הובלה, נהגי מלגזה, נהגי גרירה, שליחים, ועוד מגוון רחב של משרות בתחומים שונים!

אחת הסיבות המשמעותיות ביותר הגורמות לכך שעובדים מוצאים עבודות בנהיגה מהר יותר ממקצועות אחרים היא העובדה שניתן לעבוד בה בכל הארץ! תמיד דרושים נהגים במרכז, נהגים בדרום, ונהגים בצפון.

הביקוש בארץ הוא כל כך ענק שאפילו ניתן גם למצוא עבודה מקומית בערים מסוימות ולא רק לפי מחוזים, כגון משרות לנהגים בפתח תקווה, נהגים בתל-אביב, וכדומה. כנראה שאם תחפשו, תוכלו למצוא משרות פתוחות אפילו באזור שלכם!

משרות בעלות רף נמוך לכניסה

לפי נתונים אשר נלקחו מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בסוף שנת 2020 היו בישראל 4.6 מיליון אנשים המורשים לנהוג ברכב מנועי, כמעט בדיוק 50% מהאוכלוסייה של ישראל בסוף שנת 2020 שעמדה על 9.2 מיליון אנשים.

זה אומר שגם ללא ניסיון בעבודת נהיגה, אחד מכל שני אנשים בישראל יכול לפנות למשרות הנהיגה השונים בארץ, לכלי הרכב שאליהם יש להם רישיון נהיגה. זה יתרון ענק אשר שוק העבודה מותאם אליו עם כמות עצומה של משרות שונות.

משרות אלו ללא דרישת ניסיון לרוב גם מכשירים את העובדים החדשים שלהם בנושאים אשר ילוו אותם בשאר הקריירה והחיים שלהם, כגון כישורים המתאימים לענף הלוגיסטיקה, התנסות נכונה מול לקוחות בענף המכירות, התנהלות מול עמידה בזמנים ובלחץ, ועוד.

המשרות בתחום לא דורשות הרבה, רוב הזמן הדרישות המינימליות הן רישיון בתוקף, מכשיר טלפון וגישה לכלי רכב (אם לא ניתן אחד מהחברה). בזכות הדרישות הנמוכות הללו משרות שכאלו מתאימות מאוד לחיילים משוחררים וסטודנטים אשר זקוקים לעבודה חדשה מיום ליום.

אנשים אשר אוהבים לנהוג ומרגישים חופשיים בדרכים תפורים למשרות בתחום הזה, ובנוסף הם נהנים ממקצוע אשר לרוב מאפשר לוח זמנים גמיש לעובדים שלו. אז אם אתם כבר בדרכים רוב היום שלכם, אין לכם מה להפסיד מלנסות ולהרוויח מזה כסף!

דרושים נהגים ללא ניסיון

עבודות יציבות בתקופה לא יציבה

עם הסתגלות העולם לתקופת במגפה שמשנה את כל שוק העבודה, תחום אחד שנשאר חזק ואף מתחזק עם הזמן הוא תחום הנהגים והשליחויות!

משרות בתחום הזה אינם בסכנה בזכות הדרישה הגבוהה אליהן וגם בגלל שאינם דורשות מגע ישיר עם לקוחות. בעקבות ההיצע והביקוש נפתחים להם מדי שנה עוד ועוד משרות לאנשים בלי ניסיון במטרה להגדיל את כמות העובדים האפשרית.

חברות כמו וולט ותן ביס התחזקו בשנים האחרונות, ומאפשרות משרות שמשלמות בצורה טובה ויציבה גם לנהגים חסרי ניסיון ואפילו חסרי רישיון נהיגה. בנוסף אליהן תחום השינוע מוצף בחברות ליסינג וטרייד אשר מחפשות נהגי שינוע.